Rejestracja

Sztuki walki dla dzieci i młodzieży – boks, kickboxing, taekwondo

Bydgoszcz, Polska
  • Firma
    Klub Sztuk Walki Husaria Bydgoszcz
  • Typ usługi
    stacjonarnie

SZTUKI WALKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

„Młoda Husaria”, czyli treningi sztuk walki dla młodzieży od 10 do 15 roku życia to połączenie boksu, kickboxingu oraz zajęć poprawiających kondycję i wydolność każdego rozwijającego się organizmu. Na zajęciach skupiamy się na przekazaniu poprawnych technik sztuk walk.

MŁODA HUSARIA – DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZAJĘCIA?
Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży od 10 do 15 roku życia. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu.

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Taekwondo to sztuka walki powstała w 1955 roku w Korei. Taekwondo z definicji oznacza: “Tae” – stopa, “Kwon” – pięść oraz “Do” – droga, sposób. Taekwondo zostało stworzone do kształtowania swojego umysłu i samokontroli poprzez sztukę walki. Ponadto pomaga kształtować charakter, uczy uczciwości, wytrwałości i samokontroli. Poprzez skuteczność technik połączoną z rozwojem wewnętrznym taekwondo sprawia, że jest ono obecnie najliczniej uprawianą sztuką walki na świecie. Chociaż ta dyscyplina opiera się na walce, nie jest agresywnym sportem. Podstawą taekwondo jest samoobrona, nie atak.

Zajęcia Taekwondo Olimpijskiego prowadzone są w trzech grupach dostosowanych do wieku i umiejętności. Treningi skupiają w sobie technikę walki, jaką jest taekwondo, poprawę kondycji ciała, korygowanie wad postawy oraz poprawę kondycji.
Dla dzieci i młodzieży są organizowane obozy i półkolonie letnie oraz zimowe!

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE OD 4 ROKU ŻYCIA

Zajęcia dla najmłodszych to połączenie zabaw ruchowych z elementami taekwondo. Skupiamy się na zakorzenieniu w dziecku idei „Sport to zdrowie ”, tworząc mu przy tym możliwość spędzenia czasu w grupie swoich rówieśników. Treningi Taekwondo Olimpijskiego, które prowadzimy dla dzieci już od 4 roku życia, przyczyniają się do korygowania wad postawy i poprawy wydolności młodego organizmu. Ponadto dzieci uczą się dyscypliny, samokontroli i pracy w grupie.

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 7 roku życia obejmują podstawy taekwondo, a także poprawę kondycji fizycznej, co jest kluczem do zdrowego rozwoju dzieci i młodzieży. W dzisiejszych czasach nastolatkowie są niezwykle narażone na brak ruchu oraz uzależnienia od telefonu i komputera. W prosty sposób możemy temu zapobiec, pokazując dziecku lepszą alternatywę na spędzenie wolnego czasu. Treningi taekwondo dla dzieci przynoszą ogromne korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego dziecka oraz pomagają nawiązać nowe przyjaźnie!

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE DLA ZAAWANSOWANYCH

Z grupą zaawansowaną trenujemy nabyte umiejętności i dodajemy nowe elementy oraz stale dążymy do perfekcyjnego opanowania techniki, zręczności, gibkości oraz równowagi. Pomagamy w rozwijaniu swojej pasji i dajemy możliwość konfrontacji swoich umiejętności na zawodach wojewódzkich oraz ogólnopolskich, na których mamy sporo sukcesów. Pracujemy indywidualnie nad każdą jednostką, udoskonalając jego technikę i kondycję.

 

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter