Rejestracja

Take it Easy – studio j.angielskiego

Upalna 9, Białystok, Polska
  • Firma
    Take It Easy
  • Typ usługi
    stacjonarnie, zdalnie

Zero nudy, nowoczesne metody nauki, żywy język, autentyczne materiały i luz – wszystko czego szukasz jest w naszym studio! 🙂

Od ponad 7 lat pokazuję jak łatwo i lekko zdać maturę, zdobyć certyfikat i porozumiewać się bez barier.
Gwarantuję, że w Take it Easy poczujesz się jak w domu 🙂
Popatrz poniżej, zdjęcia wyrażają więcej niż słowa.
Przyjdź do studia i sprawdź jak może być przyjemnie.

Drogi uczniu, jesteś dla mnie wyjątkowy!
Każdego ucznia traktuję indywidualnie co oznacza, że dopasuję do Ciebie odpowiednią metodę nauki, plan rozwojowy oraz materiały do których miło wracać. Zajęcia będą dostosowane do Twoich wymagań tak aby postęp był wyraźnie widoczny. Autentyczne materiały, które regularnie sprowadzam z Londynu nie pozwolą nam na nudne i żmudne zajęcia.
Autorskie materiały
Nikt nie lubi zwykłych szarych kserówek i właśnie dlatego takich ode mnie nie dostaniesz! Każde materiały, które przygotowuję są starannie dobierane do każdego ucznia, poziomu i rodzaju zajęć.  Materiały zawierają informacje w pigule, wyjaśnione pojęcia i ciekawe ćwiczenia w miłej dla oka kolorowej oprawie z Twoim imieniem na okładce. Zależy mi na tym, żebyście z chęcią wracali do materiałów z zajęć.
Take it Easy – na luzie!
Stres ma zakaz wjazdu! Zajęcia to nie tylko nauka ale też przyjemna forma spędzania czasu. Dobra kawa, herbata to coś co zawsze umila nam zajęcia.
Umysł gotowy do nauki to taki, który wrzucił na luz! Nawet jeżeli się stresujesz przed pierwszymi zajęciami to gwarantuję Ci, że po przekroczeniu progu studia wpadasz w strefę ‘’no stress zone’’ w której czujesz się jak w domu.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter