Rejestracja

Taniec dla dzieci i młodzieży

Łaska 46/48, Pabianice, Polska
  • Firma
    Szkoła Tańca ESKADRA
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Program zajęć dla dzieci obejmuje:

tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep
tańce latynoamerykańskie:
samba, cha-cha, rumba, jiveCzas spędzany w grupie rówieśników na zajęciach tanecznych, poznawanie możliwości i ograniczeń własnego ciała, zdrowa rywalizacja i dyscyplina z całą pewnością w łagodny sposób przygotowują dziecko do wkraczania w dorosłość. Podczas nauki tańca dzieci wyzbywają się kompleksów i zahamowań, są spontaniczne i otwierają się na świat. Taniec jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu, łączy naukę z rozrywką. Nauka tańca dla dzieci kształtuje prawidłową postawę, rozwija koordynację ruchów i wszechstronną sprawność fizyczną dziecka. Taniec uczy dzieci: cierpliwości, wytrwałości, samodzielności, odporności na trud i zmęczenie, odwagi, odpowiedzialności. Taniec rozwija: pamięć, spostrzegawczość, wyobraźnię i inteligencję twórczą. Taniec stanowi ogromną siłę wychowawczą dzięki której, wiedza i umiejętności zdobyte podczas nauki zaprocentują w przyszłości. Wychowamy ludzi wrażliwych i twórczych. Na zakończenie roku szkolnego organizujemy pokazy taneczne, podczas których dzieci prezentują nabyte umiejętności. Dzieci, które chcą kontynuować przygodę z tańcem i rozwijać swoje umiejętności, mogą zapisać się do Klubu Tańca Towarzyskiego Eskadra – będą one mogły w przyszłości uczestniczyć w turniejach tańca towarzyskiego w kraju, a nawet za granicą – zdobywać kolejne klasy taneczne, rywalizować z innymi parami o tytuły Mistrzów. Jaki powinien być strój do tańca:
Wygodny, niekrępujący ruchów (np. bawełniana podkoszulka, spodenki, wygodne spodnie, spódniczka albo getry). Obuwie na płaskiej podeszwie, wygodne, umożliwiające swobodną pracę stóp (np. adidasy, tenisówki – z jasną podeszwą).Nie trzeba przychodzić w parach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły Tańca Eskadra dla młodzieży:

Taniec towarzyski
Kursy tańca towarzyskiego najbardziej ze wszystkich rodzajów tańca przydają się w życiu codziennym. Dzięki nim mile spędzisz czas na wielu tanecznych imprezach ( weselach, dyskotekach, potańcówkach, balach karnawałowych…). Program zajęć obejmuje:
tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep
tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive, paso doble.

Czas spędzany z nami szybko mija. Bez wysiłku i jakiegokolwiek starania przestajesz myśleć o „codzienności”. Liczą się tylko kroki i muzyka – pełny relaks. Po zakończonych zajęciach czujesz przyjemne zmęczenie i radość.

Hip-hop i New style
Zapraszamy na zajęcia, podczas których wyruszymy w niezwykłą podróż po świecie tańca, wyobraźni, ruchu i ekspresji. Głównym celem zajęć będzie zapoznanie z elementami muzyki, podstawowymi krokami w stylu hip-hop i new style.

Lekcje składać się będą z przygotowania ciała do podjęcia określonej aktywności ruchowej i nauki ciekawych choreografii.

Jaki powinien być strój do tańca: Wygodny, niekrępujący ruchów (np. bawełniana podkoszulka, spodenki, wygodne spodnie albo getry). Obuwie na płaskiej podeszwie, wygodne, umożliwiające swobodną pracę stóp (np. adidasy, tenisówki – z jasną podeszwą).

Balet
Zapraszamy dzieci w wieku 5-7 i 8-14 lat na zajęcia z baletu dla początkujących! Balet dla dzieci uwrażliwia na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładna sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną, uczą dyscypliny i samokontroli.

Program oparty na technice tańca klasycznego ma na celu wykształcenie harmonii i ładu w tańcu. Dzieci poznają podstawowe ćwiczenia. Jaki powinien być strój:
Wygodny, niekrępujący ruchów (np. body, tunika, podkoszulka, trykot, spodenki czy getry).

Obuwie na płaskiej podeszwie, wygodne, umożliwiające swobodną pracę stóp (np. adidasy, tenisówki – z jasną podeszwą), w miarę możliwości baletki.

Salsa
Salsa LA (zwana również „ On 1 ”) – forma tańca prosto z rozgrzanego słońcem Miasta Aniołów. Energia, szybkość, widowiskowość, przeplatają się z namiętnością, pożądaniem i delikatnością.

Nieodłącznymi elementami „On 1” są liczne obroty Pań oraz figury, za pomocą których, partner prezentuje swoją partnerkę. Partner pewnymi, zdecydowanymi ruchami czasem wzbogaconymi o tzw. Shine Steps (solówki) stara się zdobyć partnerkę; partnerki zaś, swoimi zmysłowymi i podkreślającymi urodę ruchami, uwodzą partnerów, co sprawia, że Salsa za każdym razem jest niepowtarzalnym obrazem dla oglądających.

Bachata
Bachata (czyt. Baciata) to zarówno forma tańca jak i gatunek muzyczny powstały na gorącej Dominikanie. Pełna ekspresji, uczuć, namiętności, delikatności oraz erotyki sprawia że tańczenie jej rozgrzewa zmysły i ciała tańczących. Charakterystyczne są akcenty biodrami u partnerek i delikatne ale zdecydowane ruchy partnerów, którzy w jednej chwili potrafią poprowadzić z pasją, ekspresją i pożądaniem, by za moment delikatnie i zmysłowo zwolnić aby pobyć ze swoją partnerką blisko, „sam na sam”.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter