Rejestracja

Taniec dla dzieci i młodzieży

Kwiatowa, Brzesko, Polska
  • Firma
    Kursy Tańca & Fitness Frankowicz
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Taniec dla najmłodszych
Pierwsze kroki na parkiecie, jak i w życiu dziecka są istotne, zależy od nich wiele. Dlatego lekcja tańca dla najmłodszych musi być szczególnie dostosowana do ich potrzeb. Mając to na uwadze odpowiednio planujemy i realizujemy program zajęć tanecznych junior.

Jeśli Twoje dziecko uwielbia tańczyć, a muzyka wprawia je w świetny nastrój i dodaje energii to znak, że lekcje tańca będą dla niego doskonałą formą zajęć. Dzięki nim wyraźnie poprawi poczucie świadomości ciała oraz przestrzeni, uwrażliwi się  na muzykę, oswoi z rytmem, dzięki systematycznemu ruchowi poprawi się jego koordynacja, koncentracja na określonych zadaniach, będzie trenować pamięć (nie tylko ruchową), uczyć kultury, współpracy w grupie. Taniec jest doskonałym sposobem na wyrażenie emocji oraz świetną pomocą w rozwoju kreatywności także dzięki licznym zabawom ruchowym, których nie brakuje na lekcjach.

Program Kursów Tańca Junior  obejmuje taniec towarzyski (w parze oraz grupie), szeroko pojęte tańce grupowe dyskotekowe, party dance, zabawy i gry umuzykalniające, które wprowadzają dziecko w świat ruchu tanecznego oraz tak bardzo istotna dziś nauka savoir-vivre na parkiecie.

MŁODZIEŻ

Kursy Tańca Towarzyskiego – nauka tańca
Pokochaj taniec i poznaj najpiękniejsze tańce standardowe, latynoamerykańskie oraz użytkowe formy dwa na jeden!
Kurs Tańca Towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych jest prowadzony według zasad programu Euro Dance Center. Pierwszym krokiem jest poziom początkujący (I stopień), który można kontynuować zwiększając stopnie zaawansowania tanecznego. Lekcje kierowane są do osób i par, które chcą śmiało i swobodnie prezentować się podczas wszelakich okazji tanecznych i imprez, poznać kroki i figury z zakresu tańców latynoamerykańskich, standardowych oraz użytkowych, zespołowych PARTY DANCE, nowości tanecznych, savoir vivre na parkiecie oraz wielu innych.

Profesjonalne podejście do nauczania tańca na lekcjach wzmocnione zostaje przyjazną i swobodną atmosferą, dzięki której osoby uczęszczające nabywają umiejętności na parkiecie dobrze się przy tym bawiąc. Taka forma zajęć pozwala na to, by nawet trudne elementy nie stanowiły problemu dając uczestnikom większe pole manewru w tańcu.

Światowy Program Kursu Tańca obejmuje:
Naukę tańców standardowych takich jak:

walc angielski
walc wiedeński
-tango
-quickstep
-foxtrot
-Naukę tańców latynoamerykańskich:

-cha-cha
-samba
-rumba
-jive
W puli znajdziecie także tańce typu „dwa na jeden”, Disco Fox/Swing Hustle, Blues, które są uniwersalną formą taneczną do wykorzystania na parkietach, rock&roll, PARTY DANCE. Ważnym punktem programu jest też taneczny savoir-vivre, bez którego kultura tańca nie miałaby sensu.

Kursy Tańca często bywają początkiem wielkiej przygody z tańcem towarzyskim. Wspólna nauka to nie tylko poznawanie kroków, rytmów i figur – przede wszystkim jest to świetna zabawa!

Czy trzeba jakoś specjalnie przygotować się do naszych zajęć?
Nie! Wystarczy, że założysz wygodny strój, weźmiesz obuwie na zmianę i zapraszamy na parkiet!

 

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter