Rejestracja

Taniec 50,00zł - 250,00zł

TANIEC KRAKÓW

Czyżyny, Kraków, Polska
  • Firma
    Szkoła Tańca Imperia
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Szkoła Tańca Imperia 

Oferujemy bogatą ofertę zajęć obejmującą zajęcia taneczne, zarówno dla par sportowych, jak i dla tych którzy swoją przygodę z tańcem dopiero zaczynają.

TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI 

Czyli samba, cha-cha, rumba, jive, walc angielski, walc wiedeński… Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w grupach: 5-7 lat, 7-10 lat, 10-13 lat, trwają godzinę i są przeznaczone dla dzieci na poziomie początkującym.

DANCE MIX DLA DZIECI 

Zajęcia rozwijające umiejętności sportowe i artystyczne dzieci, poprzez elementy muzyczno-ruchowe, rytmizację oraz naukę kroków i układów tanecznych. Tutaj dziecko może nauczyć się dowolnych form tanecznych obejmujących: tańce dyskotekowe, kroki i układy dowolne, walca angielski,  cha-che, tańce charakterystyczne, rock and roll’a, sambę, polkę, jive’a i wiele innych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w grupach: 3-4 lata, 5-7 lat, 7-10 lat, 10-13 lat, trwają godzinę i są przeznaczone dla dzieci na poziomie początkującym.

LATINO SOLO

Zajęcia z Latino Solo są dedykowane dla Pań, które pragną poznać podstawy tańców latynoamerykańskich, wyzwolić w sobie odrobinę kobiecości, a jednocześnie świetnie się bawić! Latino solo łączy w sobie najatrakcyjniejsze aspekty tańców latynoamerykańskich – naukę wspaniałych choreografii, a także kształtowanie zgrabnej, wysportowanej sylwetki.

TANIEC TOWARZYSKI DLA DOROSŁYCH 

Te zajęcia to doskonały sposób na spędzenie czasu we dwoje, przy jednoczesnym zdobyciu, bądź pogłębieniu swoich tanecznych umiejętności. Kurs obejmuje naukę tańców standardowych, latynoskich i najpopularniejszych tańców użytkowych. Oferujemy zajęcia tańca towarzyskiego dla osób początkujących, zarówno w parze, jak i solo (może to być idealna okazja, aby poznać swoją drugą połówkę :)).

TANIEC UŻYTKOWY DLA DOROSŁYCH

To idealne zajęcia dla wszystkich par, które uwielbiają dobrą zabawę i chcą błyszczeć na parkiecie w czasie wesel, balów sylwestrowych i wszelkich innych imprez. Oferta zajęć obejmuje naukę najpopularniejszych tańców użytkowych: disco sambę, salsę, bachatę, rock’n’rolla, tango argentino i wiele innych.

PIERWSZY TANIEC

To oferta dla tych, którzy chcą zachwycić swoich gości weselnych niezapomnianą choreografią! Z nami w szybki i prosty sposób poznacie podstawy tańca towarzyskiego oraz nauczycie się dopasowanej do swoich predyspozycji i upodobań choreografii. Dzięki nauce w naszej szkole unikniecie niepotrzebnego stresu w tym ważnym dla was dniu.

ZAPRASZAMY DO NAJLEPSZEJ SZKOŁY TAŃCA TOWARZYSKIEGO W MAŁOPOLSCE!

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Dodane przez Julia Domaradzka

Julia Domaradzka

Zapraszamy na zajęcia do Szkoły Tańca Imperia w Krakowie!
Prowadzimy zajęcia zarówno dla par sportowych, jak i tancerzy początkujących, grup dziecięcych, młodzieżowych, seniorskich oraz zajęcia dla dorosłych. Pełna oferta naszej szkoły tańca znajdą Państwo w zakładce Oferta na stronie naszej szkoły tańca https://www.imperia-krakow.pl/oferta
KTS Imperia to obecnie najlepszy klub tańca towarzyskiego w Małopolsce!

Zapisz się na nasz Newsletter