Rejestracja

  • Firma
    Olimpijski Club
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Olimpijski Club prowadzi szkołę tenisa dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Zajęcia z dziećmi prowadzą nasi akredytowani instruktorzy i trenerzy tenisa, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi
i młodzieżą. Młodych pasjonatów gry w tenisa uczymy zarówno indywidualnie jak i w grupie. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zajęcia grupowe
Zajęcia indywidualne
Zajęcia szkolne i przedszkolne

Zajęcia grupowe umożliwiają naukę gry tenisa w gronie rówieśników. Dzieci uczestniczą w zajęciach dostosowanych do swojego poziomu umiejętności motorycznych oraz ewentualnych wcześniejszych doświadczeń z tenisem. Możliwość nauki i grania w grupie to sposób na aktywne spędzanie czasu i rozwój psychofizyczny dzieci, które nie tylko ćwiczą formę, ale także uczą się zdrowego współzawodnictwa i zwyczajnie świetnie się bawią pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Nasze grupy liczą od 4 do 6 osób, a zajęcia odbywają się raz i dwa razy w tygodniu.

Zajęcia indywidualne są świetną alternatywą dla osób, które nie są w stanie dostosować się czasowo do grafiku zajęć grupowych lub chcą szybciej nabywać umiejętności i robić postępy. Treningi w trybie indywidualnym mogą odbywać się w sposób regularny lub doraźny, kiedy chcesz popracować na tym, co dziecku wychodzi najsłabiej na kortach na zajęciach grupowych.

Olimpijski Club współpracuje z przedszkolami i szkołami w zakresie organizacji zajęć dla dzieci wrocławskich placówek szkolnych i przedszkolnych.

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter