Rejestracja

Urodziny dla dzieci, Laser Game, Escape Room

Łomżyńska 11, Łódź, Polska
  • Firma
    Alfa Fun
  • Typ usługi
    stacjonarnie

ORGANIZACJA URODZIN DLA DZIECI – Zorganizuj urodziny z AlfaLaser.pl!

 

Nie masz pomysłu na urodziny? Brakuje czasu na przygotowanie tortu, poczęstunku, zaproszeń, oprawy przyjęcia urodzinowego? Żaden problem nasz zespół kompleksowo zajmie się oprawą urodzin dla Twojego dziecka.

Nasza arena jest idealnym miejscem na organizacje urodzin dla Twojego dziecka! Aktywność=rozrywka= megafrajda!

Dlaczego akurat my ? Uwielbiasz widok swojego dziecka gdy się uśmiecha my też, to nasza pasja, a gdy coś staję się naszą pasją wkładamy w to całe nasze poświęcenie. Dlatego urodziny w Alfa Fun – Laser Game są tak wyjątkowe i przynoszą ogromną radość dzieciom.

Animatorzy zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo oraz zachęcą dzieci do zdrowej rywalizacji o co za tym idzie zabawy. Minimalny wiek uczestników to 6 lat jednakże nic nie stoi na przeszkodzie aby mniejsze pociechy również uczestniczyły w grze oczywiście gdy czują się na to gotowe. Między rozgrywkami jest czas na przerwy w trakcie których dzieci przebywają na terenie salki okolicznościowej gdzie organizowany jest dla Nich poczęstunek.
W skład pakietu urodzinowego wchodzi:
-wynajem sali na wyłączny użytek klienta,
-wynajem salki okolicznościowej,
-gry w zależności od wybranej opcji,
-opiekun gry,
-zdjęcia,
-zastawa (kubeczki, talerzyki, sztućce),
-zaproszenia urodzinowe.

LASER GAME 

Alfa Fun – Laser Game to doskonała alternatywa dla klasycznej formy paintballa. Arena Laser Game to miejsce stworzone z myślą o propagowaniu aktywności fizycznej, zainspirowane przestrzenią popularnych gier komputerowych.
Laser arena umożliwia interaktywną rozrywkę pozbawioną pocisków – każda rozgrywka odbywa się z pomocą karabinów emitujących jedynie wiązkę podczerwoną (taką jak w pilocie od telewizora) oraz specjalnych kasków wyposażonych w czujniki. Gra przeznaczona jest dla wszystkich, którzy ukończyli 6 rok życia. Arena Alfa Laser Game daje nie tylko znakomitą możliwość zintegrowania się z grupą – jest to także doskonała forma odstresowania.

LASER ROOM – LASER MAZE

W Alfa Fun stworzyliśmy jedyny w Łodzi laserowy labirynt, w którym z powodzeniem możesz wcielić się w rolę Toma Cruise’a z Mission Impossible.

Nasz nowoczesny laser room pozwala wyzwolić ogromną dawkę adrenaliny. Zadaniem, jakie otrzymuje się w nim do wykonania, jest przedostanie się na drugi koniec pokoju, nie krzyżując się w tym czasie z wiązką lasera. Nie jest to jednak zadanie proste – robimy co możemy, by nasz laser maze był pełen zasadzek, a wydostanie się z niego jak najbardziej uniemożliwione. W trakcie każdej próby niezbędna będzie prawdziwa gimnastyka! Przeczołgiwanie się, przeskakiwanie czy przejście obok, pod lub nad wiązkami lasera, wszystkie techniki są dozwolone. Należy jedynie pamiętać, by nie zetknąć się ścianą. Czas przejścia laser maze jest mierzony – najlepsi zawodnicy wpisywani są na listę rekordów, a każdy, kto spróbuje swoich sił w labiryncie otrzyma od nas trzy próby na wydostanie się z pokoju.

W Alfa Fun dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników, dlatego korzystamy jedynie z atestowanych sprzętów. Wiązki laserowe, które emitują nasze ogniwa, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz oczu.

W zabawie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które ukończyły czwarty rok życia.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter