Rejestracja

Warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży ( muzyczne, taneczne, plastyczne, umuzykalniające, teatralne)

Zamkowa 4, Niepołomice, Polska
  • Firma
    Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Warsztaty muzyczne

Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym, raz w tygodniu, dla dzieci od 7 lat.

Program nauczania dostosowany jest do możliwości oraz potrzeb każdego uczestnika.

Sezon trwa od połowy września do czerwca.

Zajęcia:

– Gitara elektryczna, klasyczna,

– Gitara basowa,

– Pianino,

– Perkusja,

– Warsztaty wokalne,

Warsztaty umuzykalniające

– Gordonki – wspólne odkrywanie świata dźwięków. Przy pomocy muzyki wykonywanej na żywo ( śpiew, rytmizacja) dzieci odkrywają świat rytmów i skal.

W spontaniczny sposób rozwijają  swoje zdolności muzyczne oraz harmonię ruchu. Każdym zajęciom towarzyszą rekwizyty pobudzające dziecięcą wyobraźnię.

Warsztaty taneczne

Dance Monkey
Nie jesteśmy zwykłą szkołą tańca. Od wielu lat pracujemy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi i sprawia nam to ogromną satysfakcję, dlatego w końcu nastał moment, w którym zakładamy własną taneczną rodzinę. Bo chcemy stworzyć miejsce, w którym liczą się ludzie. Miejsce, w którym wspieramy się, jesteśmy otwarci na indywidualność, akceptujemy potknięcia i pomagamy innym się podnosić.

Szkółka baletowa TAKT
Szkółka baletowa TAKT prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat. Najmłodszy rocznik w sezonie 2021/2022 to 2018. Decyzję o przyjęciu dziecka podejmuje instruktor po pierwszej lekcji.

Program szkoły obejmuje 4 klasy wstępne (dzieci w wieku przedszkolnym + zerówka) oraz 12 klas baletowych (zaczynając od 1 klasy SP).

Warsztaty plastyczne

Szkoła Rysunku Zalubowski

Szkoła istnieje od 2002 roku. Profilami działalności jest nauka rysunku artystycznego, rysunku architektonicznego, malarstwa, historii sztuki. Szkoła uczy w klasach profilowanych, dostosowanych do każdego poziomu wieku, zaawansowania i celu kształcenia. W ofercie znajdują się rownież kursy dla najmłodszych z atrakcyjnym, ogólnorozwojowym programem zajęć.

Warsztaty teatralne

Podczas warsztatów teatralnych uczestnicy pracują nad dykcją i emisją głosu, kształtują umiejętności improwizacji poprzez realizację indywidualnych i zbiorowych etiud teatralnych oraz obrazów scenicznych inspirowanych muzyką.

Warsztatowicze poznają podstawowe zasady zachowania na scenie, pracy z tekstem i  dialogu z partnerem. Uczestnicy kształtują umiejętności współpracy i współistnienia z partnerem na scenie. Nadrzędnym celem zajęć jest realizacja spektaklu prezentowanego na zakończenie sezonu!

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter