Rejestracja

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”

Jasło, Polska
  • Firma
    Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle
  • Typ usługi
    stacjonarnie, zdalnie

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają młodych twórców do udziału w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”.

Jeśli piszesz wiersze lub opowiadania i jesteś uczniem klas 4-8 szkoły podstawowej lub uczęszczasz do szkoły ponadpodstawowej – ten Konkurs jest dla Ciebie.

Prace muszą być oryginalne, nie mogą to być wypracowania szkolne ani prace wcześniej publikowane bądź nagrodzone w innych konkursach. Laureatów wyłoni profesjonalne jury złożone z polonistów i literatów, a ich utwory zostaną opublikowane w tomiku „Liryczne Jasło” wydawanym przez Bibliotekę, który stanowi jedną z nagród dla zwycięzców. W tegorocznym konkursie dodaliśmy jeszcze jedną kategorię dla uczniów szkół ponadpodstawowych – jednoaktówki.

Termin nadsyłania prac mija 15 stycznia 2023.

Do nadsyłanych prac należy dołączyć Kartę uczestnika i Oświadczenie, zawierające zgodę na wykorzystanie wizerunku i wydruk utworu. Uczestnicy pełnoletni lub opiekunowie uczestników niepełnoletnich zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu i  Klauzulą informacyjną. Wszystkie dokumenty można pobrać ze strony Biblioteki.
Tylko utwory uczestników, którzy spełnili kryteria podane w Regulaminie będą rozpatrywane przez jury Konkursu.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

2 osoby polubiły to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter