Rejestracja

Zajęcia Edukacyjne Oparte Na Klockach Lego Dla Dzieci I Młodzieży

Legnicka 1, 25-328 Kielce
  • Firma
    Edukido Kielce
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Unikatowe zajęcia edukacyjne z klockami LEGO®
W Edukido ważna jest wiedza. Ważne są ciekawe treści, zdobywanie nowych umiejętności i stymulowanie do samodzielnego myślenia. Ale najważniejsza jest dobra zabawa i radość, która z niej płynie!

 

Dzieci bawiąc się, porzucają stereotypowe podejście do nauki. Chcemy rozwijać w nich ciekawość i pokazać, że zdobywanie nowej wiedzy może być pasjonujące, że można uczyć się i rozwijać na różne sposoby – nie tylko z książek.

To pytania pozwoliły dokonać wielkich odkryć i wyniosły człowieka w kosmos. Dlatego uczestnicy zajęć Edukido wspólnie, pod okiem instruktora, szukają odpowiedzi na pytania: „Jak to działa?”, „Dlaczego ten spychacz spycha?”, „Ile udźwignie dźwig?”, „Czemu ptak nie spada, gdy nie macha skrzydłami?”… Odpowiedzi szukamy, praktykując i eksperymentując.

Zajęcia Edukido to coś więcej niż typowe zajęcia pozalekcyjne – pokrywają się tematycznie z zajęciami szkolnymi, ale też wychodzą daleko poza ich zakres. Wspierają wszechstronne nabywanie wiedzy i umiejętności przydatnych podczas lekcji w szkole, ale ich celem jest przede wszystkim rozwój dzieci w sposób holistyczny. Po to, by pociechy mogły zarówno zdobywać wiedzę, jak i kształtować swoją osobowość oraz uczyć się życia społecznego.

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter