Rejestracja

Zajęcia Muzyczne- Edukacja Muzyczna Dla dzieci I Młodzieży

Janusza Kusocińskiego 1, 64-920 Piła
  • Firma
    YAMAHA Szkoła Muzyczna
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Witamy serdecznie na portalu internetowym Szkoły Muzycznej YAMAHA w Pile!
„Wychowanie poprzez muzykę jest najwyśmienitszą formą, ponieważ rytm i harmonia najgłębiej wnikają do wnętrza duszy, przekazując swoją estetykę i delikatność”

Sokrates
Jeśli muzyka jest Ci bliska, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało kontakt ze światem dźwięków i harmonii, jeśli pragniesz rozwijać muzyczne zainteresowania, które być może staną się Twoją życiową pasją – zapraszamy do nas. Wcześnie rozpoczęta i konsekwentnie kontynuowana edukacja muzyczna jest najlepszą inwestycją w szczęśliwe, sensowne i bogate życie.

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Pile we wrześniu 2017 roku zmieniła swoją siedzibę i obecnie mieści sie przy ul. Kusocińskiego 1. Działalność swoją rozpoczęła we wrześniu 2005 roku, a jej założycielem jest Marcin Białkowski.

Marcin Białkowski – Absolwent wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych w Pile, kontrabasista, członek „La Fonica Quartet”. Od ponad 20 lat rozbudza zainteresowanie muzyką dzieci i młodzież organizując i prowadząc koncerty i audycje muzyczne dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli. Inicjator koncertów „Filharmonii Maluszka” w Pile. Z zamiłowania scrabblista (v-ce Mistrz Polski Nauczycieli 2012).

To, co nas wyróżnia to wykwalikowana kadra i rewelacyjnie opracowane autorskie programy nauczania. Szkoła oferuje programy edukacji muzycznej dla najmłodszych dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej Szkole znajdzie dla siebie miejsce zarówno niemowlak w wieku 4 miesięcy jak i chcąca zrelaksować się – aktywnie muzykując – mama, czy tata. Nasze programy opracowane są przez międzynarodowe grono muzyków i pedagogów wyspecjalizowanych w dziedzinie edukacji muzycznej. Integralną częścią wszystkich programów nauczania są doskonałe materiały dydaktyczne: podręczniki, ćwiczenia, płyty CD, przewodniki dla rodziców.

Zajęcia prowadzą doświadczeni muzycy i pedagodzy, którzy poza studiami posiadają wiedzę zdobytą na licznych seminariach i kursach poświęconych edukacji muzycznej w systemie YAMAHA Europa GmbH oraz YAMAHA Music Foundation z siedzibą w Japonii.

 

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter