Rejestracja

Piłka ręczna 150,00zł - 150,00zł

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży

III Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielc, Jagiellońska, Kielce, Polska
  • Firma
    Mini Handball Academy
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Zajęcia wszystkich grup odbywają się  we wtorki i czwartki od 17.15 do 18.15

Mini Handball Academy  pokazuje, jak świetnie może się rozwijać nasze dziecko, zarówno fizycznie jak i psychicznie, za sprawą piłki ręczne.

Koncepcja zajęć w naszej akademii opiera się o dobrą zabawę naszych uczestników. Nasi mali goście czerpiąc radość z różnorodnych form zabawy i rywalizacji uczą się techniki oraz nabywają podstawowych wzorców ruchowych.

Kolejnym ważnym elementem naszych zajęć są małe gry, w których uczestnicy mogą wykazać się w pełni swoją pomysłowością, inicjatywą oraz sprawnością

Naszym zadaniem jest również rozwijanie cech wolicjonalnych naszych adeptów poprzez wykorzystanie metod problemowych i ekspresyjnych.

Nasz cel osiągamy dzięki ściśle określanemu programowi treningowemu, który pozwala rozwijać każdą ze zdolności motorycznych w dobrany do wieku sposób. Świadomi odpowiedzialności jaka spoczywa na naszych barkach pokażemy waszym pociechom piękno sportu.

Kategorie

Wideo

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter