Rejestracja

Zajęcia plastyczne 100,00zł - 360,00zł

Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży / kurs rysunku i malarstwa WROCŁAW

Plac Strzelecki, plac Strzelecki, Wrocław, Polska
  • Firma
    Pracownia Otwarta
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Czy Twoje dziecko rysując zapomina o całym świecie? Jeśli tak zajęcia artystyczne w Pracowni Otwartej będą idealne dla Twojego dziecka! Warsztaty plastyczne w grupach DZIECI powyżej 5 roku życia, skupiają się głównie na rozwijaniu zdolności manualnych z zakresu rysunku, malarstwa, rzeźby. W grupach MŁODZIEŻY skupimy się na aspektach technicznych. Nasze warsztaty to także inspiracja do własnych poszukiwań twórczych z wyobraźni jak ilustracja, komiks, grafika. Jeśli Twój nastolatek jest zdecydowane zdawać do Liceum Plastycznego proponujemy kurs solidne i skuteczne przygotowujący do egzaminów wstępnych. Głównie stawiamy na rzetelne studium martwej natury, rysunek postaci, zadania specjalistyczne pod okiem wykwalifikowanej kadry po ASP i wykształceniem pedagogicznym. Dla osób dorosłych proponujemy grup HOBBY, w której mogą rozbijać swoje pasje. Harmonogram zajęć na 2023/24 znajdziesz na www.pracowniaotwarta.com

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

Kategorie

Wideo

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Dodane przez Pracownia Otwarta

Pracownia Otwarta

Już 10 lat tworzymy wyjątkową przestrzeń, w której mieszkańcy Wrocławia w każdym wieku mogą oddać się swej artystycznej pasji. Od początku związana z dzielnicą Nadodrze, Pracownia Otwarta zaprasza na kursy, na których pod okiem kadry praktykujących artystek, można nie tylko nauczyć się rysunku i ilustracji, ale również zainspirować do rozwoju własnej ścieżki.

Prowadzimy kursy rysunku i malarstwa w grupach: HOBBY, ILUSTRACJA, ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY oraz DOROSŁYCH we Wro.

Zapisz się na nasz Newsletter