Rejestracja

Zajęcia ruchowe, muzyczne, zabawa, taniec

Giermków 22, Warszawa, Polska
  • Firma
    Gym & Joy
  • Typ usługi
    stacjonarnie

ZAJĘCIA SPORTOWE

Akrobatyka  – dyscyplina sportowa, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń gimnastycznych o dużym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne.
Zobacz więcej

Gimnastyka artystyczna (ang. rhythmic gymnastics) – poddyscyplina gimnastyki, polega na wykonywaniu układów taneczno-gimnastyczno-akrobatycznych, z piłką, wstążką, obręczą, skakanką lub parą maczug.

Videoclip Dance – zajęcia taneczne są dobrą propozycją dla każdego, nie tylko przez wzgląd na uniwersalność. Regularne treningi taneczne zapewniają rozwój równowagi i koordynacji ruchowej oraz wzrokowo-ruchowej, korektę wad postawy.

Gimnastyka Estetyczna

Grupowa gimnastyka estetyczna (ang. AGG), jest przeznaczona dla dziewczynek. Ćwiczenia wykonywane są w układach zespołowych (6 – 10 osób). Obowiązkowymi elementami są fale, swingi, równowagi, piruety, skoki, podskoki, kroki taneczne oraz podnoszenia.
Zobacz więcej

Salsa Kids to zajęcia, które świetnie rozwiną koordynacje Twojego dziecka. Latynoskie rytmy nauczą świadomości ciała, wyczucia rytmu a co najważniejsze na twarzy dziecka pojawi się uśmiech!
Zobacz więcej

Aerobik dla dzieci jest przeznaczony dla każdego wieku dziecka. Dzięki treningom poprawia się koordynacja ruchowa, wzmacniają się mięśnie, następuje redukcja napięcia.

Organizacja urodzin.

Obozy.

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter