Rejestracja

Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży-pływanie, rolki, zajęcie ogólnorozwojowe-ninja, squash

Kraków, Polska
  • Firma
    Dzieciaki w Formie
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Rolki
Nauka jazdy na rolkach dla dzieci w Krakowie – najfajniejsza opcja na sobotnie przedpołudnie dla dzieciaków!

Nauka pływania dla dzieci
Pracujemy na trzech krakowskich basenach, a na zajęcia zapraszamy: dzieci, młodzież oraz dorosłych. W ramach naszej działalności pływackiej zapraszamy również dzieci oraz młodzież do sekcji pływackiej – dla tych, którzy traktują pływanie bardziej serio i posiadają umiejętności, które umożliwiają udział w tego rodzaju, wymagających treningach pływackich.

Wycieczki narciarskie – niedziele na nartach!
Niedzielne wycieczki narciarskie to prawdziwa gratka dla dzieciaków, które kochają szusowanie na nartach! – Dla dzieci średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Wycieczki dedykowane są tym z dzieci, które są w stanie odbyć szkolenie grupowe, potrafią korzystać z orczyka/kanapy; posiadają umiejętności hamowania, skręcania, samodzielnej jazdy w grupie.

Narty – nauka jazdy

Nauka jazdy na nartach prowadzona jest przez wykwalifikowanych instruktorów i odbywa się w większości z zastosowaniem specjalistycznych gier i zabaw, w których najmłodsi w atmosferze wspaniałej zabawy uczą się bądź doskonalą technikę jazdy.

Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, jak i indywidualnie, na oznaczonym i specjalnie przystosowanym do zajęć stoku. Dzieci szybko przyswajają technikę jazdy, pozytywnie rywalizują i uczą się głównie poprzez zabawę – pojedynczo lub wspólnie z rówieśnikami.

Nauka:
Zajęcia odbywają się w grupach zaczynających się od 1-4 osób. Małe grupy oraz indywidualne podejście do każdego dziecka gwarantuje, że Wasza pociecha dobrze się bawiąc, poznaje pierwsze tajniki jazdy na nartach/snowboardzie.

Przede wszystkim jednak skupiamy się na sieprawskim stoku na dzieciach, które rozpoczynają przygodę z nartami, chcą przygotować się na wyjazd na obóz narciarski (nauka jazdy na taśmie, opanowanie orczyka, jazda pługiem, hamowanie). Dlatego też zapraszamy na lekcje indywidualne, na których – z indywidualnym podejściem trenera – dziecko nabędzie podstawowe umiejętności i z pewnością – pokocha biały i zimowy sport!

Doskonalenie:
Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy samodzielnie potrafią poruszać się na nartach i potrafią hamować. Nasi instruktorzy pomagają w doskonaleniu stylu jazdy oraz uczą podstawowych ewolucji na nartach – w bezpieczny sposób, z wykorzystaniem gier i zabaw sportowych:

dla dzieci od 4. roku życia
dla młodzieży do 15. roku życia
dla młodzieży powyżej 15. roku życia
dla dorosłych
W trakcie zajęć, jeśli koncentracja dziecka spadnie, instruktor szybko zareaguje i zaproponuje coś, co spowoduje, że zapał szybko powróci – jazda na jabłuszku, lepienie bałwana czy walka na śnieżki na pewno wzbudzi niemałe zainteresowanie.

Squash! Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Terminy:

Poniedziałek 16:00-17:00 – dzieci 5-7 lat
Poniedziałek 17:00-18:00 – dzieci 8-10 lat
Poniedziałek 18:00-19:00 – 11 lat oraz starsi

Czwartek 17:00-18:00 – dzieci 5-7 lat
Czwartek 18:00-19:00 – dzieci 8-10 lat
Czwartek 19:00-20:00 – 11 lat oraz starsi

Liczba osób przypadająca na 1 kort: 1-4 os.
W przypadku większej ilości osób zapraszamy na 2 korty.
Koszt zajęć pojedynczych: 40 zł. (pokazowe, poglądowe)
Zajęcia w karnecie 10 spotkań: 395 zł. (ciągłość szkolenia).

Zapraszamy na zajęcia!

 

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter