Rejestracja

Zajęcia sportowe dla dzieci, piłka nożna dla dzieci i młodzieży

Konstantynów Łódzki
  • Firma
    Konstantynowska Akademia Sportu
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Konstantynowska Akademia Sportu powstała z pasji do sportu. W naszych głowach ciągle rodzą się nowe „sportowe” pomysły, chcielibyśmy, aby najmłodsi mieszkańcy naszego miasta nie wspominali swojego dzieciństwa jako czasu spędzonego w wirtualnym świecie lecz – tak jak my – mieli miłe wspomnienia związane z aktywnością ruchową.
Skąd wziął się pomysł na Konstantynowską Akademię Sportu?
Jest to odpowiedz na nasze przemyślenia dotyczące:
– spędzania wolnego czasu w dzieciństwie,
– obecnego stylu życia,
– lekcji wychowania fizycznego,
– funkcjonowania klubów sportowych

Obecnie większość dzieci ma zdecydowanie mniej możliwości do aktywności fizycznej ze względu na styl życia. Rozwój techniki i jej dostępność spowodowały, że od najmłodszych lat dzieci lgną do komputerów, konsoli spędzając godziny w wirtualnym świecie. Taki stan rzeczy przyczynia się do obniżenia sprawności fizycznej, wytworzeniu niekorzystnych nawyków oraz problemów z komunikacją międzyludzką.
Konstantynowska Akademia Sportu stworzona została jako rozwiązanie opisanych wyżej bolączek. Dzieci biorąc udział w zajęciach rozwijają się fizycznie i psychicznie czerpiąc przy tym radość z zabawy pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego trenera – mają alternatywę dla wirtualnego świata! Odkrycie frajdy jaką niesie uprawianie sportu przyczynia się do aktywności na lekcjach wychowania fizycznego.
Konstantynowska Akademia Sportu obecnie liczy już ponad 160 członków, jednak na kolejnych zajęciach pojawiają się nowe osoby. Głównym naszym celem jest stworzenie możliwości produktywnego i zdrowego spożytkowania nadmiaru energii, oraz podniesienia sprawności fizycznej i intelektualnej, poprzez organizację pozaszkolnych zajęć dla dzieci, organizację imprez o charakterze sportowym oraz rodzinnym. Akademia będzie rozwijała umiejętności młodych sportowców, umożliwiała rodzinom spędzanie czasu na wspólnej zabawie i kibicowaniu, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów działalności społecznej.

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter