Rejestracja

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży

ul. Cyklamenów 28 ul. Przygodna 2 Warszawa Wawer
  • Firma
    Szkoła Tańca i Akademia Teatru DANCE NOW
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Witaj na stronie DanceNow!

Szkoła tańca i akademia teatru Dance Now powstała w 2012 roku z pasji do tańca właścicielki Aleksandry Wojtanowicz-Piętowskiej i wielu innych zaangażowanych pasjonatów tańca. Aleksandra Wojtanowicz-Piętowska jako tancerka, choreogaf oraz pedagog tańca baletowego i współczesnego zapragnęła podzielić się swoim doświadczeniem tanecznym i teatralnym z innymi.

Ludzie, którzy do trafiają do Dance Now chcą zacząć swoją przygodę z tańcem, wyrazić radość w ruchu, spróbować czegoś nowego. Są też jednak tacy, którzy chcą stać się profesjonalnymi tancerzami, występować na scenie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Organizujemy zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów na każdym poziomie zaawansowania. Pokazujemy, że ruch, taniec może być pasją dla każdego w każdym wieku!

Dużą wagę przywiązujemy do indywidualnych potrzeb klientów i ich oczekiwań. Ważny jest dla nas uśmiech i zadowolenie klientów. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach pod okiem zdolnych, młodych i profesjonalnych instruktorów, którzy wkładają swoje serce i miłość do tańca w prowadzone przez siebie zajęcia. Zwracamy także uwagę na bezpieczeństwo pozostawianych pod nasza opieką dzieci podczas zajęć i pielęgnujemy spontaniczność wyrażaną w tańca u naszych podopiecznych.

Szkoła tańca i akademia teatru Dance Now prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży również w Garwolinie. Są to zajęcia baletu z miksem jazzu, tańca współczesnego oraz ćwiczenia sprawnościowe i rozciągające. Staramy się zachęcać dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu, uczymy tańca oraz ciekawych choreografii, które rozwijają u naszych podopiecznych umiejętność pracy w grupie.

Organizujemy wiele atrakcji jak specjalne zajęcia w okresie ferii czy kolonie letnie na które serdecznie zapraszamy!

Współpracujemy z kinem w Garwolinie – uświetniając naszymi występami różne imprezy podczas całego roku szkolnego, tańczymy co roku na imprezie plenerowej „Dnia Garwolina”.

Zajęcia prowadzi właścicielka naszej szkoły tańca, Aleksandra Wojtanowicz – Piętowska. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu oraz Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina (specjalność pedagogika baletowa). Od 2007 roku pracowała jako pedagog tańca baletowego i współczesnego m.in. w Akademii Isadora i Egurolla Dance Studio.

Filia w Garwolinie prowadzi swoje zajęcia w Zespole Szkół nr 1 na ulicy Żwirki i Wigury 16

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

1 osoba polubiła to ogłoszenie

Zapisz się na nasz Newsletter