Rejestracja

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży

plac Kilińskiego 3, Szczecin, Polska
  • Firma
    Dobre Tańce. Nauka Tańca w Szczecinie
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Street Dance
Grupy taneczne dziecięce i młodzieżowe

W zależności od poziomu zaawansowania grupy i tancerzy lekcje prowadzone są w inny sposób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy trenerów i instruktorów program lekcji dobierany jest do potrzeb i możliwości uczniów.

Dzieci
Na zajęciach tanecznych dla dzieci przekażemy Waszym pociechom podstawowe techniki styli street dance’owych (hiphop) przez zabawę nauczymy słuchać i rozumieć muzykę, podstawowe ruchy i izolacje ciała,  będziemy tworzyć choreografie, którą dzieci będą mogły prezentować podczas pokazów oraz zawodów. Nie zabraknie dobrej zabawy i integracji z rówieśnikami! Na te zajęcia zapraszamy dzieci od 6 roku życia.

Młodzież
Na zajęciach tanecznych dla młodzieży przekażemy podstawowe techniki styli street dance’owych, hiphop, house, waacking. Młodzież będzie kształtować tu poczucie rytmu, koordynację ruchową, sprawność fizyczną, uczyć się izolacji ciała oraz poznawać technikę i kroki tańca Hip-Hop. Efektem pracy będzie choreografia, którą będziemy prezentować na pokazach, konkursach i turniejach. Ważnym elementem będzie nauka zdrowej rywalizacji oraz samodyscypliny i konsekwencji, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu nie tylko w tańcu. Zapraszamy młodzież do 12 roku życia!

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter