Rejestracja

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży

Kraków, Polska
  • Firma
    Step to Dance
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Zajęcia taneczne prowadzone dla dzieci w wieku przedszkolnym 4-6 lat.
Zajęcia oparte głównie na poznawaniu możliwości ruchowych dzieci, rozwijaniu poczucia rytmu i wyzwalaniu naturalnej ekspresji ruchów. Nasza najważniejsza zasada to „nauka przez zabawę”, dzięki czemu są zarówno wyzwaniem, fantastyczną przygodą jak i radosną zabawą podczas której poznajemy elementy baletu, tańca towarzyskiego, hip- hop, ludowego oraz disco.
Koszt pojedynczych zajęć to 18zł/ godzinę lekcyjną zajęć– zajęcia prowadzone w placówkach szkolnych. Możliwość prowadzenia zajęć w formie zajęć dodatkowych w ofercie przedszkola.

Zajęcia taneczne prowadzone dla dzieci w wieku szkolnym
Zajęcia charakteryzujące się ciekawymi układami tanecznymi do najnowszych hitów muzycznych, łączą różne style taneczne, takie jak: hip-hop, reggeaton, dancehall, taniec orientalny, taniec towarzyski, salsa solo oraz tańce integracyjne. Taneczne lekcje pozwalają wyzwolić w dzieciach naturalną ekspresję ruchów, uczą świadomości własnego ciała, poprawiają kondycje i koordynację oraz pamięć ruchową. Budują pewność siebie i poczucie własnej wartości. To nie tylko dobra zabawa w grupie rówieśników, lecz początek cudownej przygody z tańcem i sportem. W zimie i lecie organizujemy półkolonie, kolonie bądź zimowiska tematyczne dla dzieci.

Koszt zajęć to 18zł/ godzina lekcyjna zajęć, płacone raz na miesiąc przy pomocy systemu obsługującego naszą szkołę tańca

W cenie powyższych zajęć oferujemy Państwu wspólna zabawę taneczną, podczas której każdy z małych tancerzy wraz z Rodzicami będzie mógł świętować ukończenie pierwszego tanecznego semestru w Step To Dance.

Zajęcia fitnessowe prowadzone dla młodzieży w wieku od 12 – 16 lat.
Chcesz być Fit i mieć piękną sylwetkę? Brakuje Ci ruchu? Lubisz aktywnie spędzać czas? Trening poprawi Twoją kondycję i wydolność organizmu. Czeka na Ciebie kombinacja zajęć takich jak: zumba, aerobik i stretching. Gwarantujemy taniec, dobrą zabawę i spalanie niechcianych kalorii.
Zebrała się u Ciebie w szkole grupa chętnych na zajęcia, daj nam koniecznie znać!

 

Kategorie

Lokalizacja

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter