Rejestracja

Zajęcia wokalne, aktorskie i taneczne oraz nauka gry na instrumentach dla dzieci i młodzieży

Piekarska 5, 62-800 Kalisz
  • Firma
    Szkoła Wokalna MusicalArt
  • Typ usługi
    stacjonarnie

Szkoła wokalna Musical-Art powstała w 2015 roku. Głównym założeniem szkoły jest promocja młodych talentów i rozwój ich wokalnych umiejętności. Dbamy o rozwój wrażliwości muzycznej i estetyki wykonawczej ucznia. Kształtujemy prawidłową technikę wokalną w oparciu o naturalne i swobodne metody wyzwalania głosu. Dbamy o odpowiedni dobór repertuaru, dostosowany do wieku, rozwoju emocjonalnego i możliwości wykonawczych ucznia.

Zajęcia w naszej szkole upływają zawsze w twórczej, radosnej atmosferze pełnej muzycznych inspiracji. Stwarzamy warunki do nauki pełnej kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy. W swojej działalności muzycznej dążymy do łączenia sztuk: śpiew, taniec i aktorstwo. Inspirujemy się musicalem oraz muzyką filmową, stąd często wykonujemy utwory z produkcji Disneya.

Dzięki zajęciom wokalnym i występom scenicznym dzieci nabierają pewności siebie oraz podnoszą poczucie własnej wartości. Ponadto dzieci integrują się ze sobą i uczą się zasad współpracy w zespole. Cyklicznie prezentujemy umiejętności naszych wychowanków podczas występów oraz biorąc udział w konkursach wokalnych, dzięki którym możemy cieszyć się licznymi sukcesami swoich uczniów.

Oferta edukacyjna jest skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe. Grupy są dostosowane do wieku oraz umiejętności uczniów.

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter