Rejestracja

Zajęcia z akrobatyki powietrznej dla dzieci i młodzeży

Targowa 3, 25-001 Kielce
  • Firma
    Magifly Szkoła akrobatyki powietrznej
  • Typ usługi
    stacjonarnie

ODERWIJ SIĘ OD ZIEMI
W SZKOLE AKROBATYKI POWIETRZNEJ MAGIFLY

MARZYŁEŚ KIEDYŚ O LATANIU? – Z NAMI MASZ TAKĄ MOŻLIWOŚĆ
MAGIFLY to szkoła akrobatyki powietrznej ze swoją siedzibą w Kielcach. W szkole prowadzone są zajęcia na rekwizytach powietrznych takich jak szarfy, koło, sześcian. Treningi akrobatyki powietrznej łączą w sobie elementy tańca, gimnastyki, akrobatyki i kontorsjonistyki. Nasza oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki tym zajęciom wzmocnisz mięśnie, rozciągniesz ciało, poznasz podstawy gimnastyki i tańca. Gwarantujemy oderwanie się od ziemi!

Co to?
Akrobatyka na szarfie to wciąż stosunkowo młoda i nieznana w Polsce dziedzina cyrku. Rozpowszechniona została przez kanadyjski Cirque du Soleil – grupę, którą uważa się za prekursora tzw. Nowego Cyrku. Pokazy opierają się na sprawności, sile fizycznej, koordynacji, ale również talencie aktorskim akrobatów. Taniec na szarfie jest dyscypliną sportową zaliczaną do Gimnastyki Powietrznej, ale również nowoczesną formą sztuki. Każdy pokaz przedstawia inną historię, w której – obok zręczności i siły – istotne są także emocje oraz wizualny przekaz.

Pokaz tańca w powietrzu zabierze Was w świat bajek i magii, abyście mogli na chwilę wraz z artystą oderwać się od ziemi!

Magifly powstało z miłości do sportu i sztuki. Nasi uczniowie to zarówno sportowcy jak i wybitni artyści. Systematycznie startujemy w zawodach, z licznymi sukcesami. Naszą misją jest promowanie tego niezwykłego sportu w Kielcach jak również całym regionie. Współpracujemy ze stowarzyszeniem Kreatywni w Kielcach, bierzemy udział w wielu wydarzeniach kulturalnych i imprezach miejskich pokazując swoje talenty. Organizujemy pokazy, warsztaty, wycieczki, sesje zdjęciowe i wiele innych atrakcji dla naszych podopiecznych. Chcemy stworzyć miejsce przyjazne rozwojowi, treningom, ale również zawieraniu przyjaźni.

Dla kogo?
Zajęcia skierowane są do dzieci już od 6 roku życia jak również młodzieży i dorosłych. W zajęciach akrobatyki na szarfie może wziąć udział osoba początkująca lub mająca już zaplecze sportowe. Na pierwsze zajęcia przyjdź do grupy początkującej, a po konsultacji z trenerem możesz dołączyć do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.

Kategorie

Dodaj Recenzję

Dodaj komentarz

Zapisz się na nasz Newsletter